O mnie

Michał Anioł: nazwisko zobowiązuje

Nazywam się Michał Anioł, a moją pasją jest masaż holistyczny. Podczas masażu jestem w pełni obecny w teraźniejszości i płynę z nurtem chwili. Łapię flow i połączenie z esencją ciszy. Nastrojowa muzyka, zapach kadzideł i anielski dotyk dłoni, którym pozwalam się prowadzić sprawia, że czuję miłość do tego, co robię. I jestem przekonany, że ta miłość jest odbierana przez osobę masowaną.

      Dawanie jest

                 odwagą życia

  • certyfikowany masażysta Lomi Lomi Nui
  • mężczyzna z otwartym sercem na ludzi
  • miłośnik życia w zgodzie z naturą
  • kreator przestrzeni spokoju i zrozumienia
Michał Anioł

Masaż holistyczny: moja miłość

Moim najważniejszym narzędziem jest masaż Lomi Lomi Nui, który wywodzi się z Hawajów. Polega on na delikatnym dotyku, który energetyzuje całe ciało fizyczne i podnosi nastrój oraz witalność. W trakcie masażu pozwalam na to, aby moje ciało było naczyniem, przez które przepływają subtelne energie życia. Dzięki czemu zarówno ja, jako dający otrzymuję, jak i osoba odbierająca jest obdarowywana. Masaż Lomi Lomi Nui przynosi odprężenie fizyczne oraz psychiczne. Mogą uruchomić się emocje i oczyszczająca łza może spłynąć po policzku. Może też zagościć na twarzy rewitalizujący uśmiech. Można usnąć i pozwolić sobie na głęboki relaks. Za ten cudowny stan błogości kocham ten masaż i jestem szczęśliwy, że mogę Wam go podarować.

Michał Anioł

Wierzę, że poprzez dotyk oddziałujemy na ciało fizyczne i emocjonalne, i nawet po jednej sesji masażu holistycznego można poruszyć skorupę napięć, lęków i niepokojów budowaną przez lata.

Chcę podążać ścieżką dotyku od serca. Dotyku, który dodaje siły, uspokaja i przynosi ukojenie.

Otwórz ze mną swoje serce na te piękne doświadczenia.

Michał Anioł

A jeśli chcesz mnie poznać od strony społeczno-artystycznej, zapraszam na mój kanał. Moja droga to zawsze Dobry Kierunek 🙂

Możesz też do mnie zadzwonić

+48 603 821 373

lub napisać wiadomość

niebo@dotykaniola.com.pl

Kursy i szkolenia