O masażu

Dotyk Anioła to miejsce, w którym akceptujemy Cię takim, jaki jesteś. Jesteś doskonały i zasługujesz na wszystko, co najlepsze. Chcemy Cię obdarzyć najwspanialszym darem, jakim masażysta może obdarować drugiego człowieka. To uważny dotyk, który przynosi ukojenie, odprężenie i regenerację. Pragniemy podarować Ci masaż, podczas którego poczujesz się jak w czasie wymarzonego wakacyjnego odpoczynku.

Po pierwsze holistyczny masaż

Masaże, które oferujemy są holistyczne czyli działają na poziomie ciała, umysłu, emocji oraz duszy. Najpiękniejszy owoc masażu to harmonia, jakiej możesz doświadczyć w każdym z tych obszarów. Wracając do równowagi, wracasz do swego naturalnego stanu czyli zdrowia, które jest nam niezmiennie potrzebne do realizacji naszych marzeń, wizji i planów. Z troską i czułością chcemy wesprzeć Cię w powrocie do zdrowia i życiu zgodnie ze sobą.

Po drugie utalentowany masażysta

Wszystkie masaże są wykonywane przez Michała Anioła, człowieka pełnego pozytywnych wibracji i z otwartym sercem na ludzi. Michał to masażysta obdarzony niezwykłym talentem wyczuwania emocji i dostrajania techniki masażu do Twoich potrzeb. Jego anielski dotyk potrafi przynieść wyjątkowe odprężenie dla ciała i umysłu, co potwierdzają serdeczne opinie naszych Klientów.

Michał swoje umiejętności zdobywał u cudownych nauczycieli – Danuty i Jerzego Adamczyków z Manawy, dla których hawajska sztuka dotyku to prawdziwa pasja.

Po trzecie masaż jest dla każdego

Nieważne jak wyglądasz, czym się zajmujesz i jaką drogą podążasz. Masaż to narzędzie uniwersalne, które pomoże zadbać o zdrowie każdego ciała, umysłu i duszy. Dotyk Anioła, którym zostaniesz obdarowany przyniesie Tobie pozytywne odczucia i pozwoli na chwilę wytchnienia od codzienności. Dla najlepszego efektu w postaci cudownej harmonii w ciele, duszy i umyśle zalecamy wzięcie udziału w kilku sesjach holistycznego masażu.
 

Zapraszamy z Miłością,

     Dotyk Anioła

Cennik

  • Access Bars 90 minut - 150 zł
  • Lomi Lomi Nui 90 minut - 150 zł
  • Lomi Lomi Nui 120 minut - 200 zł
  • Masaż Intuicyjno-relaksacyjny 60 min - 80 zł

Holistyczny masaż w Twoim Domu

codziennie od 9:00 do 19:00