Access Bars

Ta metoda może zmienić Twoje życie!

Access Bars jest delikatną, manualną metodą terapeutyczną, która tak jak masaż wpływa pozytywnie na całe ciało, ducha i stan umysłu. Metoda ta została opracowana w Stanach Zjednoczonych przez Gary’ego Douglas’a jako odpowiedź na potrzebę zmiany swojego życia na bardziej satysfakcjonujące i pełniejsze pozytywnych zdarzeń. Terapia pomaga pozbyć się szkodliwych przekonań i niepotrzebnych wzorców myślowych, a stąd już pierwszy krok do zmiany swojego życia i spojrzenia na świat z szerszej perspektywy. Czy jesteś na to gotowy? 🙂

Access Bars

Barsy w Twojej głowie

Barsy to 32 unikalne punkty zlokalizowane w głowie i odpowiadające różnym obszarom i aspektom w życiu. Są jak okalająca głowę siatka, złożona z punktów energetycznych. Punkty te są miejscami gromadzenia się ładunków elektromagnetycznych, a te z kolei powstają i są utrwalane pod wpływem przekonań i programów umysłowych - często narzuconych nam z góry. Zatrzymanie ładunków elektromagnetycznych ogranicza naszą zdolność do kreowania rzeczywistości zgodnie z naszymi pragnieniami. By umożliwić umysłowi oczyszczenie się z niepotrzebnych wzorców i przekonań, należy uwolnić to napięcie.

Jak wygląda sesja Access Bars?

Podczas sesji, która polega na delikatnym, manualnym stymulowaniu 32 punktów na głowie dochodzi do uwolnienia ładunku elektromagnetycznego. Opróżniony punkt nie stanowi już bariery w przepływie energii. Powrót do swobodnego przepływu energii przez 32 punkty wywołuje uczucie spokoju i otwiera na nowe możliwości. Dzieje się tak dlatego, że usuwając napięcie, uwalniamy umysł od szkodliwych wzorców i przekonań. Pozbawieni blokad możemy przyjąć to, co pragnie nam ofiarować świat, w tym dar masażysty. Bo sesja Access Bars to wspaniała nauka przyjmowania i wyrażenie zgody na bycie obdarowanym.

Access Bars to silny zabieg energetyczny, ale bardzo przyjemny w odbiorze. Głęboko relaksuje niczym masaż i może być stosowany w połączeniu z innymi metodami pracy z ciałem.

  • 150 zł/ 90 minut

Uwolnij się od blokad. Otwórz się na nowe życie!

  • zmień swoje samopoczucie na lepsze
  • otwórz się na nowe możliwości
  • zwiększ poczucie własnej wartości
  • zredukuj stres
  • uwolnij się od lęku
  • podnieś odporność organizmu
  • pokonaj bezsenność
  • wyjdź z depresji
  • ciesz się nowym, fantastycznym życiem

Poczytaj na blogu

Na koniec mała reklama 🙂 Jeśli pragniecie poczytać więcej o metodzie, zapraszam do mojego artykułu na blogu.

Zajrzyj do Zwierciadła

Możecie też zajrzeć do artykułu na portalu Zwierciadlo.pl - mojego ulubionego czasopisma dla kobiet, które gorąco rekomenduję! Artykuł pochodzi co prawda z 2016 roku, jednak jest jak najbardziej aktualny. Szczególnie teraz, gdy mamy boom na naturalne metody pracy z ciałem. Miłej lektury!