Oferty
specjalne

Walentynkowy masaż Lomi Lomi Nui dla par lub masaż na cztery ręce

Dotyk jest jednym z języków miłości. Może zechcesz powiedzieć drugiej osobie w ten wyjątkowy sposób „Kocham Cię”?

Podaruj walentynkowy dotyk samemu sobie i ukochanej osobie. We dwoje odpłyniecie w relaksie, zatracając się w przyjemności płynącej z tanecznego masażu, harmonizującego całą Waszą istotę.

Zapraszamy na masaż z przestrzeni serca! To wydarzenie powstało z potrzeby podzielenia się dotykiem w tym pięknym walentynkowym okresie. Dwoje masażystów pasjonatów w atmosferze akceptacji i miłości obdaruje Was wyjątkowym dotykiem Lomi Lomi Nui.

Lomi Lomi Nui to holistyczny masaż całego ciała (z wyłączeniem okolic intymnych), który wykonywany jest za pomocą długich i płynnych ruchów dłoni i przedramion w akompaniamencie łagodnej muzyki. W wolnym tłumaczeniu lomi lomi oznacza „masaż miękką łapą zrelaksowanego kota” i przynosi błogość, kojarzoną z zadowolonym kotem. Nui zaś oznacza “jedyny, wyjątkowy“.

Masaż to uczta dla ciała, ducha i umysłu. Wielopłaszczyznowo pobudza uzdrawiające siły naszego organizmu. Wprowadza w stan głębokiego odprężenia, rozluźnia mięśnie, rozpuszcza napięcia, przywraca ruchomość w stawach, wspomaga pracę układu krążenia,
nerwowego, a także pokarmowego. Na poziomie emocjonalnym pomaga uświadomić sobie stłumione uczucia i skonfrontować się z nimi,
przywracając poczucie spokoju i harmonii. Wzmacnia i wyrównuje energię, pomaga w akceptacji swojej osoby.

Jego korzenie sięgają pradawnych tradycji hawajskich, gdzie przez wiele godzin tamtejsi uzdrowiciele, Kahuni masowali wodzów, kapłanów i inne ważne osobistości. Jego celem było oczyszczenie i przygotowanie do ważnych wydarzeń. Do dzisiaj nazywany jest przez Hawajczyków masażem świątynnym. W hołdzie dla ciała – świątyni Ducha.

Lomi Lomi Nui dla dwojga
Ceremonia dla bliskich osób pragnących spędzić razem czas i doświadczyć relaksu i ukojenia. Dla wzmocnienia więzi, zaufania, zrozumienia czy też przebaczenia. Masaż odbywa się na dwóch stołach ustawionych obok siebie w jednym pomieszczeniu. Razem oddajecie się w nasze kochające ręce. Ceremonii towarzyszy wybrana przez Was intencja wspierająca w realizacji pragnień, marzeń indywidualnych czy też jeszcze lepiej w Waszej wspólnej przestrzeni.

Lomi Lomi Nui na 4 ręce
Jeśli chcesz zakosztować intensywniejszego masażu i pozwolić sobie na doznanie maksimum relaksu, to zapraszamy na ceremonię na 4 ręce.

Miejsce masażu: Wrocław, ulica Jagodzińska
Możliwy dojazd do Twojego, Waszego domu – dodatkowo płatny
Cena masażu dla dwojga: 300 zł
Cena masażu na 4 ręce: 250 zł

W celu umówienia spotkania proszę o kontakt pod jeden z numerów telefonu:
Michał – 603 821 373
Ewelina – 792 161 445 

Aloha 🙂

Voucher na masaż Lomi Lomi Nui lub masaż intuicyjno-relaksacyjny

W każdej chwili możesz podarować  bliskiej osobie prezent w postaci wyjątkowego masażu Lomi Lomi Nui w wykonaniu anielskich dłoni. Ponieważ nie każdy jest gotowy na spotkanie z hawajskim masażem, można go wymienić na masaż intuicyjno-relaksacyjny (dwa zabiegi, gdyż cena Lomi Lomi Nui jest dwukrotnie wyższa).

Masaż to niezwykły dar, który może uprzyjemnić świętowanie uroczystej chwili w Twoim życiu albo uczynić zwyczajny dzień świętem. Bo każdy dzień to dobry powód, by świętować i czcić swoje życie! 🙂

Vouchery są bezterminowe. Aby zakupić voucher, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy. Cena vouchera to 150 zł.