Nazywam się Michał Anioł, a moją pasją jest masowanie boskich ciał. Podczas masażu jestem w pełni obecny w teraźniejszości i płynę z nurtem chwili.
Łapię flow i połączenie z esencją ciszy. Nastrojowa muzyka, zapach kadzideł i anielski dotyk dłoni, którym pozwalam się prowadzić sprawia, że czuję miłość do tego,
co robię. I jestem przekonany, że ta miłość jest odbierana przez osobę masowaną.

Moim obecnym narzędziem jest masaż Lomi Lomi Nui, wywodzący się z Hawajów. Polega on na delikatnym dotyku, który energetyzuje całe ciało fizyczne i podnosi energię oraz witalność. W trakcie masażu pozwalam na to, aby moje ciało było naczyniem, przez które przepływają subtelne energie życia. Dzięki czemu zarówno ja - jako dający otrzymuję, jak i osoba odbierająca - otrzymuje. W trakcie masażu można poczuć odprężenie fizyczne - ciało doznaje głębokiego relaksu oraz psychiczne. Mogą uruchomić się emocje i oczyszczająca łza może spłynąć po policzku. Może też zagościć rewitalizujący uśmiech. Można usnąć. Można, a nawet warto, pozwolić sobie na spokój :)

Wierzę, że poprzez dotyk oddziałujemy na ciało i nawet po jednej sesji masażu można poruszyć skorupę napięć, lęków i niepokojów budowaną przez lata.
Chcę podążyć scieżką dotyku od serca. Dotyku, który dodaje siły, uspokaja i przynosi ukojenie.

Otwórz ze mną swoje serce na te piękne doświadczenia.

Zapraszam :)

Michał Anioł
603 821 373
niebo@dotykaniola.com.pl
Umów się na masażDyplom